prostodom.pl

Prosto do M


Czym jest prostodom.pl?

  • Zadaniem zespołu prostodom.pl jest ułatwienie zakupu mieszkania zwykłym ludziom. Uważamy, że kredyty mieszkaniowe oraz formalności związane z obrotem nieruchomości są bardzo (zbyt) skomplikowane i postawiliśmy sobie za cel pomóc ludziom zrozumieć, co robią, kupując nieruchomość na kredyt. Pomagamy również uzyskać najtańszy kredyt hipoteczny.
  • Poza stroną dostarczamy Wam nowinek poprzez nasz profil na facebooku. Śledzimy zmiany na rynku, najnowsze artykuły oraz inne informacje, które pośrednio i bezpośrednio dotyczą rynku mieszkaniowego i kredytów hipotecznych w Polsce. Robimy co w naszej mocy, żebyście byli na bieżąco.
  • Oprócz tego prostodom.pl to zespół młodych ludzi, których pasjonuje ich praca. Jesteśmy również doradcami finansowymi, więc jeśli potrzebujesz wsparcia przy zakupie domu lub mieszkania - skontaktuj się z nami. Nasza pomoc nic nie kosztuje.

Współpraca

  • Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub partnerstwem z prostodom.pl skontaktuj się z nami korzystając z poniższego adresu:
  • Biuro Obsługi Klienta:
    kontakt@prostodom.pl

Reklama

  • Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeżeli uważasz, że grupa odbiorców, do których trafiamy, to ta, w której chciałbyś promować swoje produkty lub usługi, napisz do nas. Przedstawimy naszą ofertę:
    kontakt@prostodom.pl
Kredyt Hipoteczny Na stronie informujemy, co zrobić, żeby zaciągnąć najlepszy kredyt mieszkaniowy. Oprócz tego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy naszego doradcy. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańszą opcję na rynku Informacje, których nigdzie nie znajdziesz Jeśli masz pytanie, na które nie ma nigdzie odpowiedzi albo po prostu nie masz czasu szukać - zadaj je nam! Odpowiemy lub wskażemy miejsce, gdzie znajduje się rozwiązanie. Organizujemy szkolenia Zachęcamy do udziału w spotkaniu, na którym opowiemy o tym, z czym wiąże się zakup mieszkania. Jak uniknąć pułapek, jak wybrać kredyt i wiele więcej.

Więcej o nas

Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy
+48 664 435 513
Zgłoś błąd na stronie.