prostodom.pl

Prosto do M


Kredyt Hipoteczny

Skoro znajdujesz się na tej stronie, to znaczy, że niedługo będziesz mierzył się z problemem zakupu mieszkania z pomocą kredytu hipotecznego. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Wybór kredytu mieszkaniowego nie jest łatwym zadaniem. Lista rzeczy, na które należy zwrócić uwagę jest długa. Oprócz tego trzeba uzyskać aktualne informacje, sprawdzić zdolność kredytową w bankach, które nas interesują i znać się na teorii finansów i ekonomii.

W jaki sposób możemy Ci pomóc:

Krok pierwszy - poznaj nas

Przyjdź na bezpłatne spotkanie informacyjne, podczas którego:

Przygotujemy Cię do kredytuOpowiemy o kwestiach związanych ze zdolnością oraz ryzykami związanymi z kredytami mieszkaniowymi. Powiemy, jak wybrać najlepszy bank (nawet, jeżeli będziesz chciał to robić samodzielnie), jak wygląda proces, z jakimi kosztami musisz się liczyć oraz ile gotówki potrzebujesz na wkład własny i inne opłaty.
Sprawdzimy Twoją zdolność kredytowąSprawdzimy, czy masz zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie. Możemy obliczyć maksymalną zdolność w danych bankach. Jeżeli okaże się, że jest z tym problem, podpowiemy, jak odpowiednio się przygotować, żeby zbudować zdolność w możliwie najbliższej przyszłości.

Krok drugi - skorzystaj z naszej pomocy

Jeżeli po pierwszym spotkaniu zdecydujesz, że warto :)

Znajdziemy najtańszy kredyt hipotecznyDostaniesz bardzo czytelne i zrozumiałe porównanie najtańszych banków. Co więcej, opowiemy o wszystkich plusach i minusach, bo nie faworyzujemy żadnej instytucji, tylko naszych klientów. Oprócz kwestii finansowych opowiemy o praktycznych kruczkach każdej z ofert.
Oszczędność czasu i pieniędzyRóżnica w kosztach kredytu mieszkaniowego na 300 000 zł zaciągniętego na 30 lat, pomiędzy najtańszym i najdroższym bankiem przekracza 80 000 zł. Dzięki nam wybierzesz najtańszy bank i zaoszczędzisz te pieniądze. Co więcej poświęcisz na to kilkakrotnie mniej czasu w porównaniu do samodzielnego sprawdzania ofert.
Wszystko w jednym miejscuSprawdzanie ofert w wielu placówkach bankowych zajmuje kilka dni. Dodatkowo, jeżeli będziesz chciał złożyć wniosek do kilku banków na każdy z nich poświęcisz ok. 1,5 godziny. U nas oferty kredytów hipotecznych ponad 20 instytucji masz w jednym miejscu, a wnioski do kilku banków złożysz na jednym spotkaniu.
Ograniczymy formalności do minimumDzięki temu, że wszystkie wnioski złożysz u nas, nie będziesz wielokrotnie przygotowywał tej samej dokumentacji. Zajmiemy się odbiorem i sprawdzeniem niezbędnych dokumentów od dewelopera. Będziemy również wspierać Cię w trakcie procesowania wniosku i po zaciągnięciu kredytu :)

Porównanie kredytów hipotecznych, przykład:

Nasi specjaliści przedstawiają aktualnie najlepsze banki pod względem warunków kredytowania we Wrocławiu. Poniżej porównanie najpopularniejszych banków. Należy jednak pamiętać, że nie są to wystarczające dane do wybrania najatrakcyjniejszej oferty. Inne parametry, takie jak: prowizja, koszty ubezpieczeń oraz innych produktów cross sellowych, możliwość wcześniejszej spłaty czy inne warunki mają ogromny wpływ na wybór najkorzystniejszego kredytu. Niestety często są one ustalane indywidualnie i nie można przedstawić jednego uniwersalnego rozwiązania. Dlatego, aby mieć pewność, że wybierasz kredyt w najlepszym banku przyjdź na nasze darmowe szkolenie lub skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszego doradcy.

Założenia

Wartość nieruchomości 300 000,00 zł
Wkład własny 30 000,00 zł
WIBOR3M 1,72 %
Okres kredytowania 360 m-cy
Wiek kredytobiorcy 35 lat
PORÓWNANIE BANKÓW - WYNIKI
Bank Rata równa Rata malejąca
PKOBP 1 168,80 zł 1 495,40 zł
Pekao 1 126,78 zł 1 433,98 zł
Alior Bank 1 217,38 zł 1 565,02 zł
BGŻ BNP Paribas BGŻ BNP Paribas nie udziela kredytu przy założonych parametrach.
GNB 1 265,49 zł 1 632,59 zł
BPS 1 160,33 zł 1 483,12 zł
SGB-Bank SGB-Bank nie udziela kredytu przy założonych parametrach.
Millennium 1 160,33 zł 1 483,12 zł
Eurobank Eurobank nie udziela kredytu przy założonych parametrach.
Deutsche Bank 1 204,42 zł 1 546,59 zł
BOŚ BOŚ nie udziela kredytu przy założonych parametrach.
BZ WBK 1 202,99 zł 1 544,54 zł
Raiffeisen Bank 1 190,11 zł 1 526,12 zł
Credit Agricole Credit Agricole nie udziela kredytu przy założonych parametrach.

Przy tej rozdzielczości powyższa tabela przedstawia część wyników. Sprawdź powyższe informacje przy większej rozdzielczości.

Dokładamy wszelkich starań, aby powyższe porównania były rzetelne i dokładnie odzwierciedlały aktualny stan. Mimo to, banki zmieniają swoje oferty bardzo często. W związku z tym, aby być pewnym, że wybierzesz najlepszy, skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszego doradcy.

Proces wnioskowania, szczegółowe warunki oraz umowa kredytowa są bardzo skomplikowane. Jeśli na co dzień nie zajmujesz się finansami, a dokładniej bankowością, rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia rzetelnego doradcy, który znajdzie najtańszy kredyt, doradzi przy wyborze mieszkania, pomoże sprawdzić umowę deweloperską lub przedwstępną oraz poprowadzi Cię przez proces wnioskowania. Możemy polecić taką osobę. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym doradcą:

DORADCY
Imię i Nazwisko: Telefon:
Marcin Wypych +48 664 435 513
Jakub Baranowski +48 691 442 019
Przy tej rozdzielczości powyższa tabela nie zawiera wszystkich informacji do kontaktu. Sprawdź formy kontaktu przy większej rozdzielczości.
Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy
+48 664 435 513
Zgłoś błąd na stronie.